X-PAD Dance

Taneční podložka Dance PAD X profi

Princip tance na tanečních podložkách je velice jednoduchý a nevyžaduje žádné taneční nadání. Jednoduché skladby zvládne velice brzy každý. Pro tanec a hraní hry stačí jedna podložka, ale aby to byla ta správná zábava doporučujeme hrát hru nejméně ve dvou až čtyřech hráčích. Taneční podložka Dance Pad X profi je skvělou zábavou a doporučujeme ji zejména těm, kteří chtějí obohatit svoji oslavu nebo párty.

X-PAD Extreme Dance Pad disponuje jak šipkami do klasických tak i diagonálních směrů, díky nimž můžete naplno a přehledně využít všech možností, které naše taneční hry nabízejí. Pro přesnou orientaci při tanci a šetrné došlapování na podložku je u X-Padu použito již osvědčené plastické vyztužení šipek. Vnitřní výplň je optimalizována jak pro měkké došlapování nezatěžující pohybovou soustavu, tak pro snadné odrážení, nutné pro náročnější skladby.

Ovládání hry je intuitivní a přehledné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří od taneční hry vyžadují více než pouze hudbu a šipky.Samozřejmostí je moderní grafika a nadčasový design této taneční hry.Hra má mnoho nových unikátních funkcí a ovládacích prvků, které dosud žádná z dostupných tanečních her nenabízela.

Zábava a pohyb a navíc k tomu zdravá dávka soutěživosti, možnost poměřit síly a sdílet zážitky a dobrou náladu.Taneční X-PAD profi podložka spolu s plně českými hrami StepMania a PlayDance a podporou více jak 200 legálních písní je skvělou volbou jak spojit hraní hry a pohyb.

Chci půjčit DANCE X-PAD na mojí párty