Laserová střelnice

LASER SNIPER

V této střelnici střelci střílí realistickými zbraněmi které mají BlowBack systém. Tento systém napodobuje pohyb závěru zbraně při výstřelu a uživateli umožňuje cítit i zpětný ráz.

Střelba je směrována na terče a objekty promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby. Místo náboje však dochází pouze k laserové imitaci.Laserová střelnice pracuje na principu laserového paprsku a snímání obrazu z projekce. Vaše zásahy počítač vyhodnocuje a akusticky, opticky a numericky oznamuje střelci zásahy.

V naší laserové střelnici se můžete zaměřit na cvičnou střelbu, hraní střeleckých her nebo neškodné, přátelské a zábavné hry pro děti.

Laserová střelnice je velmi oblíbená zábava na firemní večírky, zábavy a oslavy. Bohatý výběr střeleckých her jak pro sportovní střelbu tak pro zábavu společnosti s možností soutěží o ceny. Díky nenáročnosti a bezpečnosti si tuto zábavu velmi oblíbili i pánové kteří střelbě a zbraním neholdují. I dámy si rády vyzkouší své střelecké umění. Stejně tak je střelnice oblíbena mezi dětmi. K dispozici je mnoho simulací z různého prostředí (střelba na vysokou, střelba na asfaltové terče, pohyblivé terče, plechovky, střelba na kačeny........).