FAQs

Q?

Proč se pro rezervaci musím registrovat ?

A.

K povinnosti registrace jsme byli nuceni z více důvodů. Pro zpracováno osobních údajů potřebujeme Váš souhlas což nám stanoví nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016- čl. 6 odst. 1 písm. b) pro účely vyřizování objednávek. Námi zpracovávané údaje při rezervaci mohou zahrnovat jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Dalším důvodem jsou občasné rezervace, které jsou zadány se smyšleným jménem a dalšími údaji, které nelze ověřit a tím jsou blokovány rezervace pro skutečné zájemce o naše služby.

Bonusem je pro Vás přehled rezervací a v budoucnu správa permanentních vstupenek.

Více informací o zpracování osobních údajů (GDPR) nalezente zde

Q?

Je laser bezpečný? Nemůže mi poškodit zrak?

A.

Laser je zařazen do bezpečnostní třídy II., což znamená, že je zcela bezpečný a nemůže vám nijak ublížit. Dokonce, ani když Vám posvítí přímo do oka. Přesto do hry od nás obdržíte certifikované brýle, které paprsek filtrují. Vždy po všech hráčích požadujeme, aby měli ochranné brýle po celou dobu hry.

Q?

Jaké je věkové omezení ?

A.

Hra laser game (klasik) je určena pro všechny, kteří splňují věkovou hranici minimálně 6-7 let (školou povinní), svoji roli hraje také výška hráče.(120cm). Uvedená věková hranice je spíše orientační. Svoji roli hraje další aspekty jako například psychika hráče, jeho odolnost vůči tmavým prostorám apd. postava, aby vesta pro hru na hráči "neplandala", aby udržel zbraň atd. O vstupu hráče do arény rozhoduje obsluha.

Laserová střelnice : minimální doporučený věk je 6 let

Virtuální realita: minimální doporučený věk 10-12 let. O vstupu hráče do arény rozhoduje obsluha.

Q?

Jak dlouhá je jedna hra lasergame

A.

Jedna hra trvá 15 minut hracího času. Rezervace jsou však po 30 minutách. Než budete hrát musíme Vám vysvětlit pravidla týkající se bezpečnosti, jak se chovat v aréně, zapnout vesty.... Na konci provedeme vyhodnocení hry, odevzdání zbraní a vest, tisk výsledků...

Q?

Jaká je otevírací doba ?

A.

Otevírací dobu naleznete zde. Pokud si včas zadáte rezervaci prostřednictvím on-line rezervace na webových stránkách a tuto rezervaci Vám prostřednictvím sms potvrdíme, zcela určitě bude na Vámi požadovaný čas otevřeno.